NEWS
Optymalizacja łańcucha dostaw w firmie KAEM.
Firma KAEM od 1991 roku zajmuje się dostarczaniem na Polski rynek profesjonalnych narzędzi i akcesoriów remontowo-budowlanych.
WIĘCEJ POWRÓT
Aktualne oferty pracy.
Kogo szukamy:                                                                                                                                                          Konsultant Junior SAP IS Retail obszar Magazyny i Zaopatrzenie.                                           Konsultant Junior SAP IS Retail zarządzanie cenami, promocjami i sprzedażą.
WIĘCEJ POWRÓT
Sukces wdrożenia SAP w 4 miesiące.
Velvet Care (wcześniej Kimberly-Clark) to największy producent artykułów higienicznych w Polsce. W ubiegłym roku firma została przejęta przez fundusz inwestycyjny Avallon MBO Fund II, tym samym przestała być częścią światowego koncernu.
WIĘCEJ POWRÓT
Certyfikat zgodności „Ekspert” dla naszej aplikacji Bank Management Tool.
Bank Management Tool (Prime BMT) to innowacyjna aplikacja umożliwiająca centralne zarządzanie rachunkami wielu banków. Umożliwia ona m.in.: realizację przelewów wraz z autoryzacją z jednej aplikacji, pobieranie sald oraz wyciągów bankowych oraz zaawansowane raportowanie operacji bankowych.    
WIĘCEJ POWRÓT
Prime Global na Modern Warehouse 2013
W dniach  13-14.11.2013r. odbył się V Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki pod hasłem Modern Warehouse 2013r. organizowany przez czasopismo „Nowoczesny Magazyn”.
WIĘCEJ POWRÓT
Wsparcie procesów biznesowych w firmie Toya S.A.
Firma Toya S.A. to czołowy polski producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad dwadzieścia lat temu w Polsce, dziś może pochwalić się zasięgiem obejmującym 42 kraje na całym świecie.
WIĘCEJ POWRÓT
Rollout wdrożenia systemu AX2009 do spółki handlowej MK Deutschland.
MK Systemy Kominowe to jeden z największych producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych w Polsce, będący nie tylko wyznacznikiem jakości, ale również firmą wprowadzającą nowatorskie rozwiązania. Dołączając do Grupy Isotip-Joncoux, MK Systemy Kominowe stało się częścią największej grupy producentów systemów kominowych w Europie, unowocześniając swoją technologię.
WIĘCEJ POWRÓT
Prime Global partnerem merytorycznym konferencji „Innowacyjny Bank”.
W dniu 20.11.2013r. w Szczecinie odbędzie się kolejna konferencja pod hasłem „Innowacyjny Bank” organizowana przez ING Bank Śląski. Patronat merytoryczny sprawować będzie Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, Katedry Efektywności Innowacji Uniwersytet Szczecińskiego.
WIĘCEJ POWRÓT
Wdrożenie w Top Farms Agro
Top Farms Agro jest największym producentem kwalifikowanego materiału siewnego na polskim rynku. Współpracuje z najlepszymi hodowcami roślin rolniczych w Polsce i w Europie. TFA wywodzi się z grupy firm Top Farms. Jest to grupa farmerska należąca do Spearhead International Ltd, który gospodaruje łącznie na 78 000 ha na terenie całej Europy.
WIĘCEJ POWRÓT
Prime Global na konferencji CCT
W dniach 25-26 września 2013 w Warszawie odbyła się konferencja tematyczna  Stowarzyszenia Centrum Cen Transferowych poświęcona restrukturyzacja działalności oraz centralizacja funkcji zakupowych w kontekście cen transferowych. Celem konferencji było przygotowanie środowiska na wprowadzenie nowej koncepcji w prawie podatkowym dotyczącej restrukturyzacji działalności oraz konsekwencji restrukturyzacji.
WIĘCEJ POWRÓT
Planowanie popytu, a rzeczywistość obniżenia kosztów logistyki i magazynowania
Kontynuujemy cykl warsztatów poświęconych poszerzaniu i uporządkowaniu wiedzy o planowaniu popytu wśród organizacji handlowo-dystrybucyjnych.
WIĘCEJ POWRÓT
Prime Global na Modern Warehouse 2012
14.11.2012 odbyła się w Warszawie kolejna impreza pod hasłem Modern Warehouse…
WIĘCEJ POWRÓT
Retail - czym to ugryźć?
Zakończyliśmy kolejne warsztaty dla szefów działów handlowych i logistycznych sieci retailowych. Warsztaty poświęcone były organizacji wdrożeń systemów wspierajacych procesy biznesowe w organizacjach handlu detalicznego tak dóbr szybko-, jak również wolnorotujących
WIĘCEJ POWRÓT
Potwierdzenie naszych kompetencji w obszarze doradztwa IT w logistyce
Prime Global został zaproszony do wzięcia udziału w "Ogólnopolskim Badaniu Rynku Doradztwa Logistycznego". 
WIĘCEJ POWRÓT
LogDays 2012
Miło nam poinformować, że jako spółka doradcza, jesteśmy Partnerem Strategicznym LogDays 2012 (Warsztatów Ogólnopolskich dla Szefów Logistyki). To kolejny krok w celu potwierdzania naszych walorów kompetencyjnych i budowania profesjonalnego wizerunku na rynku. 
WIĘCEJ POWRÓT
EN