NEWS
Prime Global na Modern Warehouse 2013
W dniach  13-14.11.2013r. odbył się V Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki pod hasłem Modern Warehouse 2013r. organizowany przez czasopismo „Nowoczesny Magazyn”.

W tym roku  organizatorzy konferencji przygotowując program skupili się na trzech najistotniejszych dla uczestników zagadnieniach - innowacji, optymalizacji i inwestycjach - w logistyce.

 

Z ramienia Prime Global wystąpili Krzysztof Justynowicz  i Jacek Kozłowski, którzy w swojej prezentacji przedstawili genezę kultu Cargo i proces tworzenia innowacji w środowisku logistycznym organizacji klienckich. Kluczowym punktem prezentacji było pokazanie, jak połączenie ze sobą kilku produktów dostępnych na rynku w jeden, zintegrowany układ zależności, tworzy innowacyjną całość oraz charakteryzuje się ponadstandardową efektywnością w zarządzaniu procesami. Poruszano też aspekt metodyki dojścia do efektywnych rozwiązań wspierających zarządzanie logistyką oraz rolę skutecznego kierowania takimi projektami. Prezentacja pod tytułem „Kult Cargo, innowacje a wybór systemu ERP” spotkała się z duża aprobatą uczestników konferencji.

 

Fotorelacja z Konferencji znajduje się tutaj

 

POWRÓT
EN