NEWS
Certyfikat zgodności „Ekspert” dla naszej aplikacji Bank Management Tool.
Bank Management Tool (Prime BMT) to innowacyjna aplikacja umożliwiająca centralne zarządzanie rachunkami wielu banków. Umożliwia ona m.in.: realizację przelewów wraz z autoryzacją z jednej aplikacji, pobieranie sald oraz wyciągów bankowych oraz zaawansowane raportowanie operacji bankowych.    

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, ING Bank Śląski stworzył program certyfikacji, który ma za zadanie potwierdzanie kompatybilności programów finansowo księgowych/ERP z systemem ING BusinessOnLine. W ramach programu na podstawie poziomu zintegrowania programu ERP z aplikacją ING BusinessOnLine bank nadaje 3 rodzaje certyfikatów zgodności (Standard, Advanced i Ekspert)

 

 

Miło nam poinformować, że aplikacja Bank Management Tool (Prime BMT) została wyróżniona przez Bank ING certyfikatem zgodności „Ekspert”.  Oznacza to, że jest ona w pełni dostosowana do systemu ING BusinessOnLine i umożliwia wymianę danych między systemami ERP i systemami bankowości internetowej. Wymiana danych odbywa się w standardzie ISO 20022 z wykorzystaniem protokołu SSL co gwarantuje najwyższy poziom  bezpieczeństwa. Dodatkowo  aplikacja może być używana na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych.

 

 

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj

 

POWRÓT
EN